Erling Haaland purustab järjekordse rekordi, kui Guardiola võidab Man City fännidest ärritunud

Erling Haaland on nüüd iseseisev singli väravate liider Esiliiga hooaeg as Manchester City tõusis teisel poolajal tempo, et mugavalt lüüa West Ham 3-0. Norraga liitus Nathan Ake ja Phil Foden punktilehel, panemine Pep Guardiola külg ühe punkti võrra kõrgemal Arsenal mänguga käes. Siin Express Sport viib teid läbi City viimase triumfi nelja peamise jutupunkti...

Erling Haaland purustab järjekordse rekordi

City ründaja on oma esimesel hooajal Premier League'is purustanud kõikvõimalikke maamärke, kuid väravate uue standardi seadmine ühe kampaania jooksul on olnud tema sihiks juba mõnda aega.

Lukasz Fabianskit ületas tema osav löök ainuüksi liigas sel hooajal löönud 35 väravat, millega ta edestas Inglismaa jalgpallilegendid Alan Shearerit ja Andy Cole’i – mõlemad lõid 42-mängulise hooaja jooksul oma 34 väravat.

Hirmutavalt on 22-aastasel mängijal veel viis mängu, kus ta saaks oma niigi koletu kogusumma täiendada.

Ära jäta vahele...
Leedsi boss Allardyce väidab, et ta on 'sama hea' kui Guardiola ja Klopp [VIIMANE]

Erling Haaland Pep Guardiola

Erling Haaland aitas Man City vallandada West Hami üle võidule (Pilt: GETTY)

Pep Guardiola oli otsejoones ärritunud

Pinge Man City jaoks ainult süveneb, kui nad hooaja lõppu jõuavad. Guardiola teab hästi, et tema mängijate läbiviimiseks on vaja tohutut toetust, kuna väljakutsed FA karikasarjas ja Meistrite liigas kutsuvad esile, ning andis sellest Hammerite vastu teada.

Võõrustajad lõid teisel poolajal seisul 1:0, Guardiola kuuldavasti 'Tema pettumused rahvahulga suhtes olgu teada'. Endine Barcelona boss kutsus neid üles 'ärenenud' käte liigutustega, mis suurendasid helitugevust, kuigi ta loodab, et kohalviibijad saavad seda lähinädalatel oma auru all teha.

Loe rohkem...
Arsenali kangelane Emmanuel Petit rebib enne Chelsea viigiseisu Fabio Vieirasse [ANALÜÜS]
Leedsi fänn räägib televisioonis, et 'isekad' mängijad on teda solvanud [REAKTSIOON]
Azpilicueta oli Chelsea fännidega sülitanud ja nüüd on asjad veelgi hullemad [KOMMENTAAR]

Pep mängib hasartmänge ja tuleb välja trumbid

Kuna Premier League'i tiitliheitluses oli iga punkt otsustava tähtsusega, tegi Guardiola kolmapäeva õhtul Edersoni ja Ilkay Gundogani puhkama pannes. Lisaks nõudlikule kodumaisele sissesõidule on Cityl heidutav kahe jalaga kokkupõrge Madridi Realiga ning mänedžer tahab ilmselt tagada, et tema võtmemängijad püsiksid parimas vormis.

Guardiola pidas Hammerite külaskäiku Etihadi ilmselt parimaks ajaks mängimiseks veidi nõrgenenud algklassiga, ja kuigi David Moyesi meeskond andis esimesel poolajal sama hästi kui suutsid, hiilgas kodumeeskonna klass lõpuks. ja nad tulid läbi tervena.

Manchester City – West Ham United – Premier League

Nathan Ake saatis Man City teise poolaja pealöögiga teele (Pilt: Getty)

Sterlingi ja Silva varjundid

Riyad Mahrezi pettumust valmistava esituse keskel toimus suurem osa City ründemängust vasakul äärel, kus Bernardo Silva ja Jack Grealish ühinesid, et meenutada teist laastavat duot, mis varem Etihadi kaunistas.

Raheem Sterling laialt ja David Silva vasakpoolses kanalis olid varem taevabluusi jaoks kindel tee eduni ning Guardiola jaoks on tohutu tõuge, kui kaks tema staari – paljude teiste seas – esinevad kampaaniasse nii kõrgel tasemel.

Järgmisena

Jürgen Klopp saab õppetunni, kui Darwin Nunez tõestab, et Liverpool võitis Fulhami